Povídky

Sen 9.díl

24. března 2017 v 16:30 | Smokie
Aaaano, další díl je tady, a začíná to trochu nabírat obrátky, už to mám úplně totálně vymyšlený jak to dopadne a všechno, jenom se nějak nedokážu dokopat k tomu, abych napsala další dílky. Ale věřím, že vám nevadí čekat, pokud to teda vůbec někdo čte... Nevadí. I tak si to užijte případní čtenáři. :D

Sen 8.díl

7. března 2017 v 18:14 | Smokie
Čusák hnusák, už jsem zase pěkně dlouho nic nepřidala, ale nějak se nemůžu dokopat k tomu, abych napsala kloudný článek, za který by mě ostatní neukamenovali, tak jen přidám další díl povídky, protože už se tu víc jak měsíc neobjevilo pokračování. Užijte si to a budu se snažit psát více, slubuju ;)

Sen 7.díl

23. ledna 2017 v 12:32 | Smokie
Další dílek je tady! A já mám den po uzávěrce známek a teď už jen odpočítávám dny do jarních prázdnin, které mám od 13.2. Bože, to je za dlouho... No nic, nemám co říct, jen si užívejte života a tak dál, přeji příjemné počtení :)

Sen 6.díl

13. ledna 2017 v 13:28 | Smokie
Lidi, nejsem nějak pověrčivá nebo tak, ale pro jistotu, abych nic nepodělala přidám dneska radši jen další dílek Snu. Zatím měl docela ohlas, takže doufám, že se vám bude líbit i nadále ;). Pomaličku pro vás připravuji novou povídku i když tahle se zdaleka nechýlí ke konci, jen bych ráda věděla, jestli máte radši moje smyšlené příběhy, nebo byste si pečetli nějakou fanfiction. Určitě dejte vědět v komentářích ;).

Sen 5.díl

5. ledna 2017 v 9:25 | Smokie
Tadá, a přichází pátej dílek, doufám, že se vám povídka líbí. Podle komentářů ji alespoň pár lidí čte a já píšu ráda, takže neskrývám svoji radost. Jako, vím, že spisovatelka asi nikdy nebudu (i když by mě bavilo jen sedět u počítače a vymejšlet příběhy - nadsázka), ale snažím se a i to se počítá. Mimochodem, tenhle týden je úplně super, protože nám odpadla snad polovina všech hodin z celýho týdne = těžkej chill. No nic, užívejte zimy, koulujte se a tak dál a další díl Snu je zdeeeeee:

Miska rýže

25. prosince 2016 v 22:36 | Smokie
Ouky. Dneska přidám něco z trochu jiného soudku.. k téhle povídce bych jen chtěla říct, že ji mám napsanou už delší čas a vztahuje se k anime Bleach, konkrétně k Hueco Mundo Arcu. Pravděpodobně toho moc nepochopíte, pokud jste toto anime neviděli, ale vřele ho doporučuji a chci říct, že je to hlavně příběh o zmatku v citech. Měli bychom se rozhodovat podle srdce a ne podle toho, co je nám pohodlnější. Ale znáte to... lidi jsou už takoví.

Sen 4.díl

24. prosince 2016 v 8:30 | Smokie
Další dílek Snu je tady, sakra, doufám že to alespoň někdo čte... i kdyby ne, tak to sem dám. Mám tu povídku napsanou už mega dlouho a jsem na ni docela pyšná. Ale víte co je dneska? Štedrej den, kdo by to nevěděl, S, ty si úplně tupá. Doufám že náležitě lenošíte a čumkáte na filmy jak se sluší a patří. Já jako obvykle vyžeru půlku ledničky, vychlastám něco k tomu (takže zlatý prase uvidím tak jako tak) a budu se válet na posteli. Potom se narvu do džín a kabátu, půjdu na mši a pak si konečně rozbalím ty boží dárky, co mi určitě naši koupili. Nepochybně. Užijte si Sen.

Sen 3.díl

28. listopadu 2016 v 22:35 | Smokie
Toš a když už jsem u toho, tak sem přidám i tohle. Doufám, že to alespoň někdo čte, chorý výplod fantazie a celkový pohled na svět, který se zdá být poněkud pokřivený. Enjoy.

Sen 2.díl

2. listopadu 2016 v 16:15 | Smokie
Protože momentálně trošku nestíhám a navíc jsem děsně líná, hodím sem i druhý díl povídky. Zbývá mi doufat, že to alespoň někdo čte, takže si užijte i druhý dílek. Včera jsem byla v tanečních a pak šla ještě někde posedět s kamarády, znáte to. No a dneska jsem musela brzo ráno vstávat do školy a jsem úplně mrtvá. No a zítra ráno budu muset vstávat ještě dřív, ve škole budu do 4 odpoledne a pak jdu ještě do práce. Tak možná nestihnu nic napsat, ale uvidím. Adios! ;)

Sen 1.díl

30. října 2016 v 22:57 | Smokie
Toš, aby to tu za poslední týden tak nezelo prázdnotou, máte tu něco na přečtení. Konkrétně tuhle povídku už mám rozepsanou fakt dlouho, ale stále ještě na ní pracuju. Mám ji ráda, je to takové moje malé děťátko, tak doufám, že se někomu bude líbit. Když se tu objeví alespoň jeden komentář, přidám další díl ;).
 
 

Reklama