Myšlenky

My friend's parents

10. července 2017 v 20:02 | Smokie
Dneska jsem měla kupodivu velmi úspěšný den. Nakoupila jsem si dvě bundy za sakra dobrou cenu, dvě tríča a nový bílý šortky. Dařilo se mi v práci. Byla jsem se super kamarádkou venku. Takže se pojďme na sklonku večera věnovat něčemu trochu depresivnějšímu. Znáte takový ten pocit, když přijdete ke kamarádovi a jeho rodiče se na vás podívají takovým tím nechutným pohledem. Jo, tak přesně o tomhle chci mluvit.

Jak nemít v 18ti deset kluků na kontě

2. května 2017 v 21:47 | Smokie
Každá z nás alespoň jednou v životě buď četla v časopise, nebo pracně hledala na netu, jak kluky sbalit. V každém je úplně to stejné, a to říkám z vlastní zkušenosti, protože jsem jich přečetla mraky. Kde ale najdete nějaký návod, jak se kluků zbavit, popřípadě nepodlehnout svému chtíči? Jop, tak takovej článek jsem se ani nepokoušela hledat (nemyslím si, že by neexistoval, ale jsem jen líná), ale rozhodla jsem se, že ho napíšu sama, protože jsem nedávno při cestě z jedné akce počítala všechny kluky, kteří se mnou něco měli. Byla u toho přítomná paní K. a pan K. Oba byli upřímně zděšeni.

Jak to vnímám?

14. března 2017 v 7:54 | Smokie
Nedávno se mě jedna kamarádka zeptala, jaký je to psát na blog. Tak jsem se filosoficky chytila za bradu, chvilku jsem předstírala, že přemýšlím a pak jsem jí naprosto upřímně řekla: "Hej, nic spešl to není. Prostě se potřebuješ občas někam realizovat, tak to hodíš na stránku, přidáš tam nějaký pěkný obrázky a pak sleduješ, jak ty tvoje vyblitý myšlenky někdo čte."

Múza lidstva

15. ledna 2017 v 9:46 | Smokie
Přemýšleli jste někdy, co stálo za největšími literárními díly? Co stálo za nádhernými hudebními kompozicemi a ostatními uměleckými díly, kterými se lidstvo chlubí? Vím, že má myšlenka jen tak vržená do víru diskuze bude poněkud opovážlivá, troufalá a ne tak úplně zralá... ale přece jen ji tam hodím. Sama za sebe říkám: Myslím si, že inspirací pro spisovatele, skladetele a malíře nebyly jejich lásky, ani vlast ve které žili... Bylo to pití.

Nákupáci

21. prosince 2016 v 1:02 | Smokie
Ježiš, hlavně si nemyslete, že budu jen další v řadě blogerů, kteří si stěžují na to, jak je dnešní doba materialistická a neduchovní. To ale neznamená, že si to nemyslím. Jen mi přijde, že už je to děsně ohraný téma, zvlášť teď před Vánocemi, kdy všichni jen lítaj po nákupních centrech a zoufale se snaží sehnat dárky pro svoje blízké na poslední chvíli. A víte co? Ani se jim moc nedivím...

Homofobie

3. listopadu 2016 v 9:00 | Smokie
Jop. Všichni teď hrozně řeší, že gayové sem, gayové támhleto. Skoro každý teď hejtuje homosexuály neskutečným způsobem a nikdo nepřemýšlí nad tím, co jím tím způsobuje. Mnoho lidí si ani vůbec neuvědomuje, že to jsou taky lidé.

Originál stejně nebudeš.

31. října 2016 v 14:43 | Smokie
Všichni to myslím známe. Chceme být jiní než ostatní, chceme být originální. Chceme s něčím přijít jako první. Chceme se nějak odlišovat a tak vymýšlíme různé hovadinky, kterými bychom byli charakterističtí. Ale co když tomu tak ve skutečnosti není?
 
 

Reklama