My playlist

Studio Killers

27. července 2017 v 10:02 | Smokie
Poslouchám je už delší dobu, ale nikdy jsem si neuvědomila, že už patří do mého playlistu. Pořád jsem je měla v takové té 'experimentujeme' škatulce, ale kdykoliv jsem je uviděla v mobilu, okamžitě jsem na ně klikala. Doufám, že se budou líbit i vám. Je to zase něco trochu jinýho :D.
Jenny

Caravan Palace

21. března 2017 v 10:56 | Smokie
Další z mých oblíbených kapel, ale tohle není ten typ kapely, kterou slyšíte prvně a už je vaše oblíbená a víte, že ji budete milovat. K téhle bandě jsem si hledala cestu skoro dva roky, ale nakonec se podařilo. A teď už ji poslouchám skoro pět let... takže doufám, že se vám bude taky líbit. :D mimochodem, jde o elektroswing.
Lone Digger

CAZZETTE

10. března 2017 v 12:35 | Smokie
Tož, tak zase jednou nějaká random najítá kapela, kterou jsem zařadila do svého playlistu, už je to prakticky mou denní rutinou, páč mi tam můj drahý strýček youtube vyhazuje náhodná videa alternativních a dalších neznámých umělců, které mi následně hrají další tři dny v hlavě. Pak si to stáhnu no a dál to znáte sami. Přeji příjemný poslech ;).
She wants me dead

There's blood in my ears

24. února 2017 v 9:23 | Smokie
Víte, co je na této kapele naprosto unikátně-speciální? To, že všechny tyhle týpky znám osobně. Jojo, tohle je skupina kluků z našeho městečka Kroměříže, jsou úplně top, jeden ze členů kapely je dokonce brácha mý nejlepší kamarádky. No, jsem zvědavá co na ně řeknete, ale doufám, že je ohodnotíte pozitivně :).
Blood'n'White

Aron Chupa

13. února 2017 v 23:54 | Smokie
Toš jsem tu zase delší dobu nebyla, ale teď momentálně pracuju na něčem velkým. Jakože fakt velkým a nepracuju na tom sama. Rozhodly jsme se s kamarádkou, že napíšeme něco o výchově a to něco bude delší než jen jeden ubohej článeček. Ale zatím si užijte další z mých šílených hudebních oblíbenců, tentokrát Aron Chupaaaaa ;D. A začneme tou, kterou od nich znají všichni. :P
I'm an Albatroz

Muse

17. ledna 2017 v 14:56 | Smokie
Přichází další moje oblíbená skupina (a že jich ještě bude) a tentokrát jsou to Mjúsáci. Abych řekla pravdu, neobjevila jsem je sama, přivedla mě k nim moje kamarádka, která má podobný hudební vkus jako já a proto si dáváme často tipy na skupiny a mně tato připadala velmi sympatická. A má dokonalý skladby. Tak si něco poslechněte ;).
Undisclosed desires

NCS music

7. ledna 2017 v 8:15 | Smokie
Uuuu, konečně přichází můj oblíbený žánr - dubstep! Ano, vím, že hodně lidí pro tuhle hudbu nemá pochopení, že jim přijde jen jako tupé 'tuc-tuc' a svým způsobem je to pravda. Občas máte ale náladu, kdy se nechcete zatěžovat slovy a v tuto chvíli je třeba pro mě tahle hudba úplně ideální. Luxusně si u ní zrelaxuju a vypustím všechny zbytečnosti, což je značka ideál.
Ellis - Migraine

Pink Floyd

31. prosince 2016 v 19:49 | Smokie
Tuhle skupinu jsem začala poslouchat celkem nedávno, i když jsem o ní věděla už věčnost. Nějak mě přestaly bavit nový skupiny a tak jsem se rozhodla vydat se pozadu. No, doufám, že se vám budou líbit stjně jako mně, užijte si to ;).
High Hopes

Parov Stelar

18. prosince 2016 v 10:34 | Smokie
No jasně, zrovna já a elektroswing. Divili byste se, ale je to tak. Parov je jedním z mých nejoblíbenějších DJů a když hraje ještě takový boží věci? Je jasnej. Navíc, s jednou z mých dobrých kamarádek na něj jedeme do Brna, ale až příští rok v říjnu. I tak jsme ho musely zarezervovat už teď, protože má turné po Evropě a bývá to beznadějně vyprodané. No, už nebudu žvatlat, poslechněte si něco lepšího ;)
All Night

30 Seconds to Mars

2. listopadu 2016 v 16:46 | Smokie
Tohle jsou ale opravdu mí oblíbenci. Já vím, že o říkám o každé skupině, kterou sem přidám, ale vybrat si nejoblíbenější skupinu je jako vybrat si nejoblíbenější dítě. Nejde to. Nedokážete to. Ale když se podívám na tyhle kluky, zvlášť na Jareda... hmmm... tady prostě musíte pouvažovat. Navíc mají originální a poněkud zvláštní hudbu - v dobrém slova smyslu, takže si je poslechněte. A musím vás upozornit, že každý jejich klip je takový malý film, takže doufám, že se vám budou líbit ;).
Up in the Air
 
 

Reklama