Trochu blbý dny

17. prosince 2016 v 23:32 | Smokie |  Výkřiky do tmy
Jo, upřímně se za sebe stydím.
Nemám omluvu ani výmluvu, kterou bych mohla použít. Nebyla jsem tu prostě proto, že se mi články psát vůbec nechtěly a neměla jsem absolutně žádnou inspiraci.Navíc se na mě všechno najednou sesypalo jako lavina a můj sociální život šel totálně do kytek. Moje potenciální šance na partnera zmizely v nedohlednu a já se potácím všude možně jako mrtvola.

Začalo to nevině, asi tak, když se blíží pololetí. Učitelé se najednou proberou ze zimního spánku a uvědomí si, že musí nějak doplnit ty díry co nám žákům chybí v průměru. Po Vánocích bychom to ale už URČITĚ nestihli, proto se musí psát milion písemek na trilion různých témat. Proč ne, že jo?

Do toho taneční, záverečná, šaty, trénink nějakých těch tanečků abyste ze sebe neudělali absolutního vola. Klasika, no. Mimochodem, na polovinu tanců jsem nakonec nešla (dobře, tak jenom na polku a valčík, protože nás tam bylo na miniaturním prostoru šedesát párů a já nechtěla absolvovat žádnou sebevražednou misi dřív než týden před maturitou) a pro jistotu jsem se pojistila sklenkou vína. Chápete, aby to potom šlo líp.

A do toho všeho se zhroutil můj milostný život jako domeček z karet. Už tak minimálně půl roku jsem zamilovaná do jednoho kluka. No, nebo jsem spíš byla. Trávili jsme spolu docela dost času na mý poměry a bylo to všechno fajn. Až do tý zpropadený závěrečný. Nevím proč jí nadávám, nakonec bych jí asi měla být vděčná. Uvědomila jsem si totiž díky ní, že náš milej zlatej je totální a beznadějnej suchar.
Jo, to asi trochu přeháním a vím že to není všechno, ale po delší diskuzí s mojí mamkou, která je spíš moje nejlepší kamarádka, jsme usoudily... že jsem na něj prostě moc velkej živel. Je možný, že by to fungovat mohlo, ale já jsem prostě příliš temperamentní a on příliš ušlápnutej. Potřebuju někoho, kdo se dovede uvolnit a užívat si.
Nakonec jsem ale i celkem ráda, že jsem to zjistila.
Takovej předčasnej dárek k Vánocům.

Smokie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama