This year in nutschell

29. prosince 2016 v 3:54 | Smokie |  Výkřiky do tmy
No... co na to říct. Kdybych to vzala kolem a kolem, tak musím přece jen říct, že to byl další proflákaný rok. Nicméně, prošla jsem si za tu dobu dobrým i zlým, poznala strašně moc nových lidí a zažila spoustu věcí. Byla jsem na spousta nových místech a hlavně co, myslím, že tento rok se mi podařilo jedno z mých největších předsevzetí - jakžtakž rozdávat radost kolem sebe. No, ale ještě víc věcí se posralo, co si budem nalhávat :DD


Tak, začneme pochopitelně začátkem roku 2016 - uděláme si takové shrnutí. A budeme postupovat dále, všemi možnými katastrofami i šťastnými událostmi, které mě potkaly.

1) Ehm, takže, co si budeme nalhávat, ze začátku roku si nic moc nepamatuju, ale vím, že mě stíhala jedna katastrofa za druhou. Hlavně teda, co se týká školy a potom přišlo konečně osvobození! Začal květen a s ním i Majáles, který jsem si náležitě užila. Bylo to super, až na pár chvil, kdy jsem měla pocit, že se nacházím v alkoholovém deliriu, ale jinak pohodinda.

2) Hned den po Majálesu přišla cesta do Anglie. Potkala jsem tam jednoho super kluka, stal se z něj můj nejlepší kámoš a tentokrát ani nebyl naštvaný, že je ve friendzone - není totiž na holky. Ani nevíte, jak jsem byla ráda, že jsem někoho takového potkala.

3) Začátek prázdnin a s tím i robota. Nicméně, uprostřed prázek jsem se vydala na dva týdny na vlastní pěst do Polska na celosvětové setkání mládeže. Potkala jsem tam jednu holku, kterou fakt žeru, rozumíme si a pojedeme o prázkách 2k17 i na celostátní setkání. Fakt hodně jsem si s ní sedla a trávily jsme tam spolu úplně všechen čas.
No a taky jsem tam potkala svoji první a poslední letní lásku tohoto roku. Přece jenom, Polsko není tak daleko, takže to nebyl až takový problém... Problém byl ten, že to byl debil. Ale to jsem si uvědomila až v říjnu. Ježiš marja, teď se sama sobě už jenom směju. :'D

4) Začal školní rok, já jsem nastoupila do druháku a začalo i další mučení. Nějak v té době jsem zrušila svůj bývalý blog a o měsíc později založila tady tenhleten. No co, vždycky se od někud začít musí.
V této době jsem se taky dozvěděla, že skončila manga mého nejoblíbenějšího anime. Pro mě to byla opravdu velká ztráta.... Říká se že 666 je ďáblovo číslo, ale pro mě je to spíš 686. A ten konec byl bullshit. Nic horšího vymyslet fakt nemohli, nic tam nebylo vysvětlený, nejlepší postavy chyběly (byly moc dobré pro tak děsnej konec) ale co je hlavní... KDE JE KURVA GRIMMJOW?! FANKLUB TO MUSÍ VĚDĚT!!!

5) Začaly taneční a každé úterý večer jsem se tak dotrmácela domů s totálně dodranýma nohama. Postupně jsem si řekla že na to už definitivně kašlu a od podpatků jsem přešla k pohodlným balerínám... Ti, kteří říkají, že se to nehodí a měly by se nosit podpatky, mi můžou něžně a přesto s grácií políbit prdel.
Taky jsem se zamilovala do svého kamaráda. Holky, nikdy to nedělejte. Je to zlo.

6) Taneční šťastně skončily a já se se závěrečnou odmilovala tak rychle, jak jen to šlo. Už jsem to popisovala v jednom svém nedávném článku, ale řeknu to znovu - milej zlatej je prostě suchar. To já neberu. Možná mám ráda zodpovědný kluky, kteří umí říct NE pokušení, ale s těma zlobivýma je přece jen větší sranda.

7) Nastaly Vánoce a s ním i dost depresivní období. Chodím do skautu a každoročně tam děláme i Vánoční oddílovku, kde si dáváme dárky a takové maličkosti. Dárek od jedné holčičky mě obzvlášť sklíčil... dala mi balíček kapesníků. Krásnej, s pastelkama a se vším... ale i tak. Asi tajně tuší, že po večerech ležím v posteli a odlíčená pojídám sušenky a koukám na filmy, kde mají takovou tu happy lásku všichni.
Jo. Žeru malý děti.

8) A konečně, přichází novej rok a sním i nový šance. Doufám že to tentokrát nepodělám.

Lidi, snažte se rozdávat radost a úsměvy kolem sebe. Buďte hodní a laskaví ke svým přátelům i nepřátelům, jinak se na tomto světě nenajde ani kouska dobroty už vůbec nikde. Mějte se rádi, hodně jezte, buďte štastní, cestujte, objevujte a milujte. Buďte plní citů i pocitů a chytněte každou příležitost za pačesy ať už bude jakákoliv.
Žijete jen jednou, tak žijte co nejlíp a žijte pro druhé!
Hodně štěstí do novýho roku vám přeje
Smokie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nemessis Nemessis | Web | 2. ledna 2017 v 22:00 | Reagovat

nechtěla bych

2 Tøp bean Tøp bean | Web | 5. ledna 2017 v 20:05 | Reagovat

ta sedmička jsem celá já :ccc :D ale neboj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama