23. října 2016 v 21:10 | Smokie
Částečně proto, abych mohla na další položku v menu hodit odkaz, částečně proto aby jste věděli kdo jsem, jsem se rozhodla napsat článek o sobě. Představit se, pokud to chcete takhle. Přijde mi to jako slušnost a na svých bývalých blozích jsem to udělala taky, takže tady to máte. Ať víte, s kým máte tu čest :D.


Možná vás zklamu, ale takhle opravdu nevypadám. Při nejmenším nenosím kočku na hlavě (kupodivu).
Začnu asi minulým blogem, který jsem provozovala asi něco přes rok. Měla jsem ho fakt ráda, starala jsem se skoro každé tři měsíce o to, aby měl nový design, ale potom... nic. Přestalo mě to bavit. V té době jsem měla fakt velkou návštěvnost a články hojně komentované, ale možná to bylo tím, že další spolublogeři, se kterými jsme se navzájem podporovali začali mizet. Začalo to pomalu a potom jsem najednou během měsíce neměla nikoho.
Bylo by těžké hledat si novou "rodinu" a proto jsem nechala blog nejaký čas být. Myslela jsem, že když si od toho odpočinu, bude to potom lepší. Ale nebylo. potom už mi bylo trapně, najednou si jen tak přijít a zase tam napsat - radši jsem ho zrušila, spíš z pocitu vlastní neschopnosti. A pak jsem hned začala s tímhle. Díky bohu. Vždycky mě to bavilo.

Ke mně samotné - asi je celkem useless popisovat můj zevnějšek, ale abychom dodrželi nějaká pravidla: prozradím na sebe, že mám nakrátko ostříhané vlasy a tmavé oči. Nejsem nijak zvlášť vyjímečná vzhledově a snad ani povahou.
Žiju se ve svém světě, který mám ráda a baví mě ho zdokonalovat. Ráda sním s otevřenýma očima, čtu knihy, strašně moc kreslím a... no asi jako každý člověk ráda spím. Mojí velkou vášní jsou taky seriály - jsem samozvanou členkou několika fandomů (Supernatural ^-^ a spol.)
Nerada uklízím, nesnáším upjaté lidi a nejím maso. Občas ryby.
Myslím si o sobě, že jsem celkem pohodář a dokážu vyjít s hodně typy lidí, ale je jeden druh lidí, které opravdu, ale opravdu nesnáším a to jsou rasisté. Ti ať se jdou zahrabat. A ještě hloupí lidi. Ne že bych měla vyloženě něco proti sníženému IQ, ale když je tupej tak je tupej. Prosím, odstup satane.

Můj největší problém a nedostatek asi je, že strašně moc nad věcmi přemýšlím. Takové to "overthinking". Přesně to dělám a strašně mě to štve. Odvádí mě to čím dál víc od reality a bohužel, v mé třídě není nikdo takový, kdo by se mnou chtěl debatovat nad nesmrtelností brouka... Ale to až v dalším článku. ;D Tam si postěžuju.
A taky jsem nenapravitelná v tom, že... prostě neuklízím. Nebo jakože jo, ale tak abych měla v pokoji stále takový příjemný pracovní nepořádek. Máti je z toho na prášky a pokaždé když to vidí tak mě chce vyhodit z domu. Doufám že si najdu někoho, kdo bude akceptovat můj styl uspořádání věcí.
A taky jsem někdy až moc upřímná. Když je někdo pako, nebo má na sobě kamarádka strašně moc make-upu (a myslí si jak je úžasně namalovaná, ale není to tak), tak jim to prostě řeknu. Někdy si lidi myslí, že nemám sociální cítění, ale tak to není. Teda, doufám.

Jo, z čeho mám strach. Tohle je docela divná kapitola, teda alespoň pro mě. Mám takový strašně zvláštní druh strachu, ale pokusím se ho co nejlépe popsat. Určitě jste někdy jeli na kole z kopce. Takže znáte ten pocit, když zrychlíte, tak mírně se vám zhoupne žaludek a kolem uší vám sviští vzduch. Většině lidí to nevadí, některým je to dokonce příjemné.
Mně z toho vstávají vlasy na hlavě.
Nedokážu si ani představit, že bych jela na kole z kopce, už jen při té myšlence se mi chce zvracet a prostě bych to nedokázala, ani kdyby mi za to měli dát zlaté sele. Proto se vyhýbám všem akcím, které obsahují to, že budu muset na něčem jezdit. Kdyby se mi to dělo jen na kole tak budu ještě v pohodě, ale já to tak mám i v autě a vůbec ve všem. Kupodivu letadlo je v pohodě. Ale jsem zvědavá jak budu dělat řidičák.
Jo a taky se bojím bouřek. V sedmnácti letech. Vítej dětinskosti, dlouho jsme se neviděli.

Co ještě napsat?
Nejoblíbenější jídlo: pečená dýně
Nejoblíbenější seriál: Supernatural, Walking dead, Nana
Nejoblíbenější kniha: moje srdcovka Bílý tesák
Nejoblíbenější kapela: 30 Seconds to Mars
Největší úchylka: černý čaj s mlékem
Nejoblíbenější kus oblečení: moje ponožky s hranolkama
Nejhorší zlozvyk: nepořádnost, kouření, overthinking
hah, tohle vypadá víc jak já, než úvodní obrázek

To je ode mě asi dneska všechno, takže pro dnešní večer se s vámi loučím.
Adios přátelé!
Smokie
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bullying-in-my-class bullying-in-my-class | 23. října 2016 v 21:35 | Reagovat

Několikrát jsem se zasmála a poznala se v tom :D Moc hezky napsaný článek :3

2 Smokie Smokie | Web | 24. října 2016 v 23:14 | Reagovat

[1]: Děkuji a jestli jsi se v tom poznala, tak si budeme rozumět ;)

3 Magicmax Magicmax | Web | 25. října 2016 v 20:26 | Reagovat

Důvody mně mile zaskočili - to jak je nestardantní o tom psát a jak se díky tomu stává článek ne-li blog jedinečnějším. A navíc to že to čtenáře - ten důvod samotný - taky zaujme né jako kdyby Katy Perry přišla do Kouzelné školky a snědla Františka ale jako třeba to že začalo pršet - to jo.
Ta první věta pod obrázekem mně nahlas rozesmála. Já obdivuju když má někdo nějaké konkrétní téma a dokáže k němu vymyslet něco vtipného. Že to není jen tak hození vtip z archivu jako to bývá v telce.
A ta druhá věta taky! To že lidi neznají vzhled blogera je sice totálně putna ale stejně je to trochu nepěkné téma - kdo tam na druhé straně je? A ty sis všimla na tom tématu něčeho dobrýho a skvěle - skvostně si to podala.
Já už jen doufal že nebudu takhle rozepisovat naprosto každou větu - ale nebylo by to špatný. Bylo by co číst.
Tak ten příbeh s tím blogem se my líbil. Každého - to je pravidlo - to začne jednou nudit a pak se k tomu bude chtít vrátit. Nevím proč ale je to tak. I ta herečka, co v Comebacku hrála dceru té hospodské, to tak měla i když to tak neuznala - promin holka (jako ta herečka). Každý bloger neví proč to přestáne jen tak bavit ale přestane - takže je jasný že to nemohla uznat když to neví. (Složitý a zbytečný ALE! burvální!)
Já jsem taky nakrátko - tmavé vlasy. Já rád lidi, co rádi kreslí nebo kreslí. To že to umí a ten výtvor - to já prostě žeru. Měl jsem kámošku která kreslila. Kdyby nekreslila tak by sem se s ní určitě bavil mín.
Toužil jsem!!! Že bud spát s otevřenýma očima! ale... moje toelance nechutnosti v praxi je tak minimální že mě občas příjde i nechutný když normální lidi vystupujou z autobusu. Jak se náhle otevřou dveře a všechno mže dovnitř a cokoliv - i to důležité - ven. Jako by se mi otevřel hrudník a vyšlo srdce protože si rozhodlo dát pauzu a zakouřit si! (Nekouřím.) Musím jen doufat že to s ou nechutností přejde tak náhle jak to přišlo.
Já rád upřímné lidi - když se s někým bavím tak proto abych víc zjistil o světě okolo sebe a mohl o to lépe žít a néé protože chci aby někdo jiný se mnou dobře vycházel.
Radá spím - kdo ne, že? Dobře vymyšlený.
Tím že si prozradila jednu špatnou věc ze svého života - ten strach - nevyzní to hezky ale mně se to líbilo, protože sem díky tomu zjistil že sem v něčem lepší než ostatní. Je to sice maličkost ale stejně se to díky tomu dobře čte - každý novinář Blesku vám řekne - lidi rádi čtou o tom jak se ostatní mají špatně. Já se ti moc omlouvám ale stejně je to příjemný. Až - jestli - by jsme se někdy potkali tak bych na tu věc bral oheldy. (To píšu aby si nemyslela jen špatné věci. Nevychází to - já vím.)
Pečenou díni jsem neměl. Je zajímavé když má za nejjídlo něco co někdo jiný vuuubec nejedl. Člověk si řekne - jak je to možný???
Znám ty seriály z programu ale ani jednu epizodu jsem nevěděl - i když vím že jsou skvělé - nechci se dívat na chodící mrtvoly, když mám na DVD šmoulozní partičku.
Já chcu taky ponožky s hranolkama! Rozhodně bych ti řekl - vypadáš v tom k sežrání.
Úchylka - to mně zaujalo že o tom píšeš! a to je jen dobře!! Já si ve ČT zrovna oupím i černý čaj a naliju tam mlíko abych to zkusil. (Já i když se dívám na pěkný chutný maso tak mi to příjde nechutný.) Nejspíš to udělám abych měl pocit že prožívám zajímavější život a potom to z nechuti nechám na lince a pak to omylem vypiju - jako to dělám s nedopitýma sklínkama od ostatních - moje úchylka. Jeden z duvodu proč nechodím na diskotéku.
Já jsem si vzpoměl na skvělej vtip na rozloučení ono to ani není o té pointě ale jak jsem to uměl podat:
Loučím se s tebou jako Pepek námořník! Se špenátem v zubech. (Já ani nevím proč to píšu když vím že to není vtipný.) Adios!

4 Smokie Smokie | Web | 26. října 2016 v 9:19 | Reagovat

[3]: Pepek námořník! To je náhodou super! :D a neomlouvej se, píšu články proto abych lidi pobavila a aby to bylo zajímavé a ne proto, abych pak na každého útočila jakmile mi jejich komentář nebude po chuti nebo tak něco. Ten tvůj koment je navíc super a obdivuju že jsi sepsal něco tak dlouhého, takže pohodička. :D a jinak jsem ráda že se ti článek líbil. Můžeš napsat něco o teorii nechutnosti, zní to mega zajímavě. Myslím to vážně. ;) a ponožky s hranolkama jsou v H&M, plánuju si jít dneska koupit ponožky se sushi :D uvidíme jestli budou stejně oblíbené jako ty s hranolkama. ;) a ještě ti musím.poděkovat za komentář, jestli se chceš spojit, tak pod jedním článkem na Bullying in my class jsem nechala svůj mail, tak kdyžtak napiš ;) adios! :D

5 Magicmax Magicmax | Web | 26. října 2016 v 12:22 | Reagovat

[4]: Moc mně tvoje reakce potěšila! Jsem rád že si ocenila že jsem se rozepsal a že se ti muj komentář líbil!
Rozhodně se po H&Mku rozhlídnu! Spojit: já jsem rád že seš ochotná se mnou spojit ale mně to nepříjde férové vůči ostatním protože ani s dlouhodobými kámoškami Gil a Sarah jsem se ježtě nespojill. Ale moc si mně potěšila! Adios! :D

6 Kaja Kaja | Web | 3. listopadu 2016 v 13:07 | Reagovat

Kocka na hlave zni jako super doplnek. :) jenom nevim, jak by se to libilo te kocce. :(

Hmmm libi se mi tady, urcite se jeste nekdy zastavim.

7 Smokie Smokie | Web | 4. listopadu 2016 v 17:29 | Reagovat

[6]: No, ve finále by se to s podrápaným obličejem asi nelíbilo ani mně. A díky :)

8 Tøp bean Tøp bean | Web | 8. ledna 2017 v 10:07 | Reagovat

dobrý článek, několikrát jsem se zasmála a poznala c: jen jsem na něj přišla troch pozdě no :C :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama